Registrácia


Vážení zákazníci!

Ponúkame Vám možnosť zaregistrovať sa v našom internetovom obchode. Registrácia nie je povinná, má slúžiť na zjednodušenie objednávania a dá sa kedykoľvek zrušiť. Podmienka je len jedna: mať fungujúcu e-mailovú adresu. Ak ste zaregistrovaní a prihlásite sa, tak pri vytvorení objednávky sa dosadia do formulára Vaše uložené údaje a nemusíte ich opakovane zadávať.

Ako sa registrovať

Kliknite na odkaz "Registrovať sa", vyplňte požadované údaje, zakliknite "Nie som robot" a stlačte "Registrovať". Následne obdržíte e-mail, ktorým overujeme, že Vaša e-mailová adresa je správna. V e-maile kliknite na "POTVRDIŤ", tým sa e-mailová adresa potvrdí a budete presmerovaný na stránku nášho obchodu, kde sa môžete prihlásiť. Ak ste prihlásení, Váš e-mail sa objaví v hlavičke web-stránky. Po dokončení a odoslaní objednávky sa nezabudnite odhlásiť!

Vaše údaje

Keď ste prihlásení, môžete zmeniť Vaše údaje kliknutím na "Zmeniť údaje". Otvorí sa stránka, na ktorej môžete vyplniť alebo zmeniť svoje údaje a uložiť ich pre automatické vloženie do objednávky. Môžete tiež vymazať všetky údaje, zmeniť svoje heslo alebo aj zrušiť Vašu registráciu.

Zasielanie noviniek

Ponúkame Vám možnosť dozvedieť sa o novinkách v našom obchode prostredníctvom e-mailu. Pokiaľ vo Vašich údajoch v rámci vyplňovania adresy označíte kliknutím položku "Novinky ?", budeme Vám e-mailon posielať informáciu o nových produktoch z našej ponuky prípradne Vás upozorníme na nové akcie. Posielanie informácií môžete kedykoľvek zrušiť. Vyskúšajte a uvidíte ...

Čo keď ste zabudli heslo a neviete sa prihlásiť?

Kliknite na "Zabudol som heslo" v hlavičke stránky. Budete vyzvaní na vloženie Vašej e-mailovej adresy, dostanete e-mailovú správu, kde potvrdíte, že Vaša adresa je správna a potom môžete zadať nové heslo a prihlásiť sa podobne ako v procese registrácie.

Čo ak stránka neustále hlási chybu?

V tom prípade Vás prosíme pošlite nám mail alebo nám zavolajte (kontaktné údaje sú v hlavičke stránky) a popíšte nám, čo sa Vám nedarí, my sa postaráme, aby sme chybu v čo najkratšom čase napravili.